*FC*BAYERN*MÜNCHEN*

DOBRODOŠLI NA BLOG FC BAYERN MÜNCHENA....

07.09.2010.

Selekcija | Bavarci u top formi

Zweiter Sieg im zweiten Spiel: Khedira (l.), Podolski und Klose feiern das 6:1 gegen Aserbaidschan

U utakmici između Turske i Belgije dominirali su igrači Bayerna.Odbrambeni igrač Bayerna van Buyten postigao je oba pogodka za Belgiju dok je Altintop dao gol za Tursku koja je na kraju slavila sa 3:2.Oba igrača su odigrala cjelu utakmicu.

Njemačka je imala nešto lakšeg protivnika a i na toj utakmici su tri gola djelo bavaraca.Klose je dao dva a Badstuber jedan gol.Štoperu Bayerna je to prvi pogodak za reprezentaciju Njemačke.
Osim Holgera i Miroslava u prvom sastavu igrali su još Lahm,Schweinsteiger i Müller dok su utakmicu sa klupe odgledali Gomez i Kroos.

Holandija je slavila protiv Finske a kapiten van Bommel je odigrao cijelih 90 minuta.

Hrvatska sa našim Olićem i Pranjićem nije uspjela savladati Grčku.Bilo je 0:0.

Za kraj prijateljska utakmica: Argentina je pobjedila Špance sa 4:1 a također svih 90 minuta igrao je Martin Demichelis.

by: AdnaN55